Aktualności
-
Dzień Dziecka
1 czerwca był pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych atrakcji! Na naszych Małych Pacjentów czekały kolorowe balony, słodki poczęstunek, prezenty oraz wyjątkowi goście. Dzieci miały okazję poznać pracę lekarzy „od kuchni” – dwóch naszych specjalistów opowiedziało o swoim zawodzie i pokazało, jak wygląda ich codzienna praca. Jeden z nich nawet okazał się czarodziejem!
-
Szkolimy się!
29 maja 2026 roku pracownicy naszego Szpitala uczestniczyli w szkoleniach pn. “Prawa Pacjenta, standardy ochrony małoletnich oraz procedura Niebieskiej Karty w kontekście zarządzania zdarzeniami niepożądanymi i Funduszu Kompensacyjnego”. Były to niezwykle wartościowe spotkania, pełne praktycznej wiedzy, ważnych informacji oraz merytorycznych wskazówek dotyczących codziennej pracy z pacjentem. Szkolenia poprowadziła Pani Prof. CMKP, dr hab. Anna Augustynowicz…
-
Życzenia Wielkanocne





