Osoby z grupy „0” chętne do zaszczepienia mogą się zgłaszać do WSS Nr 2

W sprawie szczepień prosimy dzwonić pod następujący numer telefon: 502 258 140
Telefon czynny w godzinach od 8:00 do 15:00

Niniejszym informujemy, że nadal przyjmujemy zgłoszenia osób chętnych do zaszczepienia się przeciw COVID-19 osób z grupy „0” ( między innymi diagności laboratoryjni, farmaceuci, psycholodzy kliniczni i inni, pracownicy techniczni i administracyjni podmiotów leczniczych, centów diagnostycznych, transportu medycznego, a także nauczyciele akademiccy uczelni i studenci kierunków medycznych, rodzice wcześniaków).

W związku z powyższym prosimy o postępowanie zgodnie ze wskazówkami:

  1. Wypełnić formularz zgłoszenia (lista osób [Typ: ODS, Rozmiar: 13KB]zgoda na przetwarzanie danych osobowych [Typ: DOC, Rozmiar: 61KB])
  2. Wypełniony formularz przesłać na adres: szczepieniacovid@wss2.pl
  3. Wydrukować załączniki wskazane w ppkt a) i b), wypełnić i dostarczyć w dniu szczepienia Zespołowi szczepiącemu naszego Szpitala, i tak:
    a) kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 [Typ: PDF, Rozmiar: 86KB]
    b) oświadczenie [Typ: PDF, Rozmiar: 94KB].
  4. Jeżeli zechcecie Państwo uzupełnić wysłane już wcześniej zgłoszenie, wówczas poprzednie należy anulować i ponownie wysłać komplet danych.
  5. Po zgłoszeniu oczekiwać na zwrotną informację telefoniczną ze Szpitala dot. terminu i godziny szczepienia.

Na podstawie otrzymanych zgłoszeń tworzony jest harmonogram. Po ustaleniu terminu informujemy zewnętrzne podmioty wykonujace działalność leczniczą  telefonicznie o możliwości zaszczepienia się w naszym szpitalu.