Poznaliśmy laureatkę IV edycji Programu Nagród Stypendialnych!

Z przyjemnością prezentujemy laureatkę IV edycji Programu Nagród Stypendialnych dla lekarzy w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, których jednostką szkolącą jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Laureatką IV edycji Programu Nagród Stypendialnych została Monika Walento, lekarz oddziału Nefrologiczno-Wewnętrznego zarządzanego przed lek. Marzenę Żelaźnicką-Wilk  specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz specjalistę w dziedzinie nefrologii.

Monika Walento jest osobą radosną, cierpliwą, wykazująca wiele empatii oraz troski wobec chorych. Wśród współpracowników jest ceniona za sumienność i zorganizowanie  w powierzonych obowiązkach oraz rzetelność. Jej zainteresowaniem na płaszczyźnie medycznej jest diagnostyka ultrasonograficzna w szerokim  zakresie, metody leczenia przewlekłego bólu oraz postępowanie z pacjentem paliatywnym. Bierze czynny udział w kwalifikowaniu pacjentów do transplantacji. Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać czas ze swoim mężem, który również jest lekarzem naszego szpitala.