Rozpoczynamy remont oddziału neurochirurgii

Prawie 4 mln złotych – to kwota jaką nasz szpital otrzymał na inwestycję, która obejmie oddział neurochirurgii. Zdecydowana większość tych środków bo 2,8 mln zł  pochodzi z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, ponad 1, 1 mln zł dołożyły władze województwa, sam szpital przeznaczył na ten cel 72 tys.

Roboty budowlane właśnie się rozpoczęły , w związku z tym konieczna była reorganizacja oddziału. Przebieg remontu został zaplanowany tak, aby nie zakłócał on funkcjonowania oddziału i możliwie najmniej wpłynął na komfort pobytu pacjentów i  będzie przebiegał dwuetapowo.

W pierwszej kolejności przebudowa obejmie prawy odcinek, a utrudnienia potrwają kilka miesięcy.  Obecne tam dziś łóżka zostaną przeniesione na drugą cześć oddziału, a miejsca przewidziane na izolatoria znajdą się w innej części szpitala . Dzięki temu udało się uniknąć redukcji łóżek, bez zmian również pozostają numery telefonów.

Bardzo prosimy naszych Pacjentów o wyrozumiałość i liczymy na to, że efekty tych starań będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności.

Remont oddziału neurochirurgii