29 maja 2026 roku pracownicy naszego Szpitala uczestniczyli w szkoleniach pn. “Prawa Pacjenta, standardy ochrony małoletnich oraz procedura Niebieskiej Karty w kontekście zarządzania zdarzeniami niepożądanymi i Funduszu Kompensacyjnego”. Były to niezwykle wartościowe spotkania, pełne praktycznej wiedzy, ważnych informacji oraz merytorycznych wskazówek dotyczących codziennej pracy z pacjentem.
Szkolenia poprowadziła Pani Prof. CMKP, dr hab. Anna Augustynowicz – Radca Prawny, której serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, profesjonalizm oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Szkolenia zostały sfinansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.




