V edycja Programu Nagród Stypendialnych już za nami!

V Edycja Programu Nagród Stypendialnych już za nami! Tym razem poznaliśmy aż dwóch laureatów!

Celem programu jest zachęcenie młodych lekarzy którzy stoją u progu swojej zawodowej kariery do wiązania swojej przyszłości z naszym szpitalem.

Laureatami V edycji zostali Agnieszka Głombica lekarz oddziału Neurologii zarządzanym przez lek. Marię Krentorz-Paszkowską – specjalistę w dziedzinie neurologii oraz Piotr Kamczyk lekarz oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej zarządzanym przez lek. Andrzeja Tomczaka– specjalistę w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Serdecznie gratulujemy laureatom!!!

Lek. Agnieszka Głombica – w listopadzie 2021 roku dołączyła do zespołu lekarskiego Oddziału Neurologii. Powierzone obowiązki wykonuje z dużą starannością i rzetelnością. Angażuję się w pracę oddziału, chętnie uczy się nowych rzeczy, które pomagają jej w zdobywaniu nowych umiejętności.

Lek. Piotr Kamczyk – w październiku 2022 roku dołączył do zespołu lekarskiego naszego szpitala, gdzie odbywał staż podyplomowy, wykonywał obowiązki lekarskie w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz na Izbie Przyjęć. W styczniu tego roku rozpoczął specjalizację w dziedzinie Ortopedii i Treumatologii Narządu Ruchu. W ocenie kadry lekarskiej wykazuje wiele zaangażowania w pracę oddziału i szpitala. W stosunku do pacjentów wykazuje wiele empatii, szacunku oraz zrozumienia.