Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju ponownie będzie udzielał pomocy pacjentom cierpiącym na COVID-19

Ze względu na rosnącą ilość zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i konieczność zapewnienia chorym opieki informujemy, że zgodnie z decyzją  Wojewody Śląskiego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju będzie udzielał pomocy również  pacjentom cierpiącym na COVID-19. Od poniedziałku 15.11.2021 szpital będzie dysponował 49 miejscami.

Przyszpitalne poradnie specjalistyczne będą działały jak dotychczas. Zabiegi planowe będą się odbywały zgodnie z zapisami.  Odwiedziny u pacjentów hospitalizowanych w innych oddziałach niż covidowe, są możliwe tylko w szczególnych przypadkach oraz na oddziałach, na których sytuacja na to pozwala. Lekarz zarządzający oddziałem podejmuje decyzję, czy wizyta u bliskiej osoby jest możliwa.

Szczegółowe zasady odwiedzin kliknij tutaj.

Prosimy o śledzenie komunikatów, gdyż o wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce sytuacja epidemiczna pozwoli nam powrócić do standardowego funkcjonowania. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.