Wznowienie wcześniej zapisanych wizyt w poradniach oraz zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych

Poradnie specjalistyczne przyszpitalne oraz pracownia fizjoterapii w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej i ośrodka dziennej rehabilitacji będą funkcjonowały w szerszym zakresie.  

Wznowione zostają zapisane wcześniej w terminarz kolejkowy wizyty. To oznacza, że osoby, które miały umówioną wizytę, a z uwagi na epidemię koronawirusa konieczne było jej odwołanie, będą miały wyznaczony nowy termin. Pacjenci będą na bieżąco informowani telefonicznie o przyjęciu w danej poradni specjalistycznej lub zabiegach. Tak jak to miało miejsce wcześniej, również pacjenci po hospitalizacji w naszym szpitalu otrzymają porady.

Aby zachować zasady zabezpieczające przed rozprzestrzenianiem się zakażenia wprowadzone zostały zmiany organizacyjne.

Wstępna weryfikacja będzie odbywać się w holu bocznego wejścia do Poradni Specjalistycznych Przyszpitalnych w godzinach:                                      

  • od 8:30 do 12:30 do Poradni Specjalistycznych
  • od 7:30 do 13:30 do Pracowni Fizjoterapii

Każda osoba zweryfikowana otrzyma na nadgarstek zieloną opaskę. Osoby towarzyszące będą wpuszczane tylko w razie konieczności, również po weryfikacji.

Uwaga! Do poradni będą przyjmowani tylko pacjenci wcześniej zapisani na konkretną godzinę.

Wznowienie zapisów dla osób, które nie miały wcześniej wyznaczonego terminu wizyty w poszczególnych poradniach zostanie umożliwione w późniejszym czasie, prosimy o bieżące śledzenie komunikatów.